❤❤❤ Test NIFTY Bydgoszcz-najszybsze terminy 📆 | Badanie NIFTY Pro
Zapytaj o badanie:
Pon-pt. 7.00-22.00, Sb-ndz. 9.00-21.00

Test NIFTY pro Bydgoszcz – dostępny już od 10 tygodnia ciąży!

Najczęściej wybierany nieinwazyjny test prenatalny – ponad 3 000 000 testów wykonanych na całym świecie.

Test NIFTY pro jest w tej chwili najszerszym nieinwazyjnym badaniem prenatalnym w Polsce. Wykrywa najczęstsze choroby genetyczne u dziecka, m.in. Downa, Edwardsa czy Patau (tego typu choroby wykrywają wszystkie testy NIPT), jak również 88 innych chorób. Jak się okazuje statystycznie występują one nawet częściej u dzieci matek przed 40. rokiem życia niż zespół Downa.

Spis treści: 

Co dokładnie wykrywa test NIFTY pro
Test NIFTY pro Bydgoszcz – wykonaj go w autoryzowanym punkcie pobrań 
Test NIFTY pro Bydgoszcz – jak się przygotować do badania
Zalety testu NIFTY pro
Porozmawiaj o badaniu z konsultantem testu NIFTY pro

Co dokładnie wykrywa test NIFTY pro:

  • 6 trisomii: 21 – zespół Downa., 18 – zespół Edwardsa., 13 – zespół Patau oraz trisomie 9., 16. i 22. chromosomu
  • 84 mikrodelecje / mikroduplikacje – pomimo tego, że określa się je jako rzadkie, to w rzeczywistości u dzieci matek przed 40. rokiem życia występują częściej niż zespół Downa
  • 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci – zespół Turnera, zespół Klinefeltera, zespół XXX, zespół XYY

WAŻNE: Badanie NIFTY pro to obecnie jedyny nieinwazyjny test prenatalny, w którym pacjentka zostaje ubezpieczona w razie uzyskania wyniku fałszywie negatywnego (wynik testu nie wskazuje choroby, a dziecko mimo to rodzi się chore). W takim przypadku otrzyma  odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Ubezpieczenie jest bezpłatne.

Test NIFTY pro Bydgoszcz – wykonaj go w autoryzowanym punkcie pobrań:

Autoryzowany punkt NIFTY pro Bydgoszcz:
Karłowicza 3
85–092 Bydgoszcz
Telefon:
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 9:00-16:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty. Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do niedzieli od godziny 8.00 do 21.00.
.Punkt pobrań obsługuje miasta: Bydgoszcz, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Chełmno, Nakło.

Test NIFTY pro Bydgoszcz – jak się przygotować do badania?

Test NIFTY pro jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Wykonasz go od 10 tygodnia ciąży, choć termin badania możesz ustalić wcześniej Samo pozyskanie próbki do testu NIFTY pro przypomina zwykłą morfologię. Do badania nie trzeba być na czczo.

Zalety testu NIFTY pro:

Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Ile kosztuje test NIFTY?

Pełny koszt testu NIFTY wynosi 2397 zł. Cena obejmuje analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej, wynik w języku polskim i/lub angielskim, oraz zwrot części poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych, tzn. amniopunkcji. W cenie testu NIFTY pro wliczone jest również ubezpieczenie na wypadek uzyskania wyniku fałszywie negatywnego. W takiej sytuacji pacjentka otrzymuje odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Opłatę za badanie można rozłożyć na raty. Więcej…  

Czy test NIFTY to jest to samo co amniopunkcja?

Nie. Test NIFTY jest przesiewowym badaniem prenatalnym, a amniopunkcja diagnostyczny. Na czym polega różnica? W przypadku kiedy test NIFTY wskaże ryzyko wystąpienia trisomii, rekomendowane jest wykonanie amniopunkcji w celu potwierdzenia diagnozy. Niemniej jednak test NIFTY jest najczulszym i najbardziej pewnym przesiewowym badaniem prenatalnym. Wiele pacjentek decyduje się więc na test NIFTY w sytuacji, gdy wynik testu PAPP-A jest nieprawidłowy.

Ile się czeka na wynik badania?

Wynik testu jest gotowy po 10 dniach roboczych.

zobacz więcej pytań

Dowiedz się więcej:


Zarezerwuj termin
Zadzwoń teraz