❤❤❤ Test NIFTY Kielce -najszybsze terminy 📆 | Test NIFTY pro Przeskocz do treści

Test NIFTY pro Kielce – szybki wynik, bezpłatne ubezpieczenie!

Najczęściej wybierany nieinwazyjny test prenatalny – ponad 3 000 000 testów wykonanych na całym świecie.

Badanie NIFTY pro jest na dzień dzisiejszy najszerszym nieinwazyjnym testem prenatalnym dostępnym w Polsce. Wykrywa nie tylko zespół Downa, zespół Edwardsa i Patau, czyli najczęstsze choroby genetyczne występujące u dzieci, ale też 88 innych, rzadszych chorób.

Spis treści:

Co dokładnie wykrywa test NIFTY pro
Test NIFTY pro Kielce – wykonaj go w autoryzowanym punkcie pobrań
Test NIFTY pro Kielce – jak przygotować się do badania
Zalety testu NIFTY pro
Porozmawiaj o badaniu z konsultantem testu NIFTY pro

Co dokładnie wykrywa test NIFTY pro:

  • 6 trisomii: 21. – zespół Downa, 18. – zespół Edwardsa, 13. – zespół Patau oraz trisomie 9., 16. i 22. chromosomu
  • 84 mikrodelecje / mikroduplikacje – choć wydaje się, że są one rzadkie, to u dzieci matek przed 40. rokiem życia występują one częściej niż Zespół Downa
  • 4 choroby związane z nieprawidłowościami chromosomów płci – zespół Turnera, zespół Klinefeltera, zespół XXX, zespół XYY

WAŻNE: Test NIFTY pro to jedyny nieinwazyjny test prenatalny, w którym pacjentkę obejmuje się specjalnym ubezpieczeniem na wypadek fałszywie negatywnego wyniku (wynik badania nie wskazuje choroby, a dziecko mimo to dziecko rodzi się z którąś z badanych chorób). Wówczas otrzyma ona odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Ubezpieczenie jest bezpłatne.

Test NIFTY pro Kielce – wykonaj go w autoryzowanym punkcie pobrań

Autoryzowany punkt NIFTY pro Kielce:
al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17 A
25–314 Kielce
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 9:00-16:00. Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty. Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do niedzieli od godziny 8.00 do 21.00.
.Punkt pobrań obsługuje miasta: Kielce, Włoszczowa.

Test NIFTY pro Kielce – jak przygotować się do badania?

Test NIFTY pro jest badaniem całkowicie bezpiecznym i nieinwazyjnym. Badanie to jest dostępne od 10 tygodnia ciąży, ale termin można ustalić już wcześniej. Próbkę do badania stanowi, tak samo jak do zwykłej morfologii, krew z żyły odłokciowej.  Na badanie nie trzeba przychodzić na czczo.

Zalety testu NIFTY pro:

Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Ile kosztuje test NIFTY?

Całkowity koszt testu NIFTY wynosi 2397 zł. Cena ta uwzględnia: analizę próbki, pobranie materiału w placówce medycznej, wynik w języku polskim i/lub angielskim, oraz zwrot części poniesionych kosztów wykonania badań diagnostycznych tzn. amniopunkcji. W cenie testu NIFTY pro jest również ubezpieczenie na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego. Pacjentka otrzymuje wówczas odszkodowanie w wysokości do 210 000 zł (w zależności od kursu walut). Badanie można opłacić w ratach. Więcej…  

Czy test NIFTY to jest to samo co amniopunkcja?

Nie. Test NIFTY jest przesiewowym badaniem prenatalnym natomiast amniopunkcja to test diagnostyczny. Co to oznacza? W przypadku kiedy test NIFTY wskaże ryzyko wystąpienia trisomii, rekomendowane jest wykonanie amniopunkcji w celu potwierdzenia diagnozy. Niemniej jednak test NIFTY jest najczulszym i najbardziej pewnym przesiewowym badaniem prenatalnym. Wiele pacjentek decyduje się więc na test NIFTY w sytuacji, gdy wynik testu PAPP-A jest nieprawidłowy.

Ile się czeka na wynik badania?

Na wynik testu oczekuje się 10 dni roboczych.

zobacz więcej pytań

Dowiedz się więcej:


Zarezerwuj termin
Zadzwoń terazZadzwoń teraz